Хочу билет Досугова каса

Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр

Смірнов Віктор Миколайович

артист

Смірнов Віктор Миколайович,
актор, керівник театральної школи-студії

Народився 1 травня 1975 року в Миколаєві. У 1996 році закінчив Миколаївське державне вище училище культури. З 1993 по 1999 рік – актор Миколаївського художнього російського драматичного театру. Серед його акторських робіт – ролі у виставах: «Доктор філософії» Б.Нушича – Мілорад, «Одруження Фігаро» П.Бомарше – Керубіно, «Відомий детектив Каллє Блюмквіст» А.Ліндгрен – Каллє, «Діти Ванюшина» С.Найдьонова – Олексій Ванюшин, «Верона: ще одна історія кохання» Г.Горіна – Валентин, «Мишьяк і старовинні мережива» Дж.Кессельринга – Малий Кляйн, «Поминальна молитва» Г.Горіна – Войцек, «Ваша сестра і полонянка» Л.Разумовської – Девід Річчо.
Останнім часом працював керівником двох колективів – театру слова «Дарунок неба» і театру-студії «ВтиК» Воскресенського БК Вітовського району Миколаївської області. Обидва колективи беруть активну участь у різноманітних фестивалях, виїжджають на гастролі, отже – добре відомі як в Україні, так і за її межами.
З 2017 року Смірнов В.М. керує молодіжною школою-студією Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.
У 2017 році у якості режисера створив виставу «Остання любов Сонєчки Бейм» А.Котляр, у 2018 – «Станція, або Розклад бажань на завтра» О.Вітра.
У якості актора задіяний у постановках театру. У виставі «Продавець дощу» Р.Неша виконує головну роль – Біла Старбака.