Хочу билет Досугова каса

Николаевский Академический Художественный Русский Драматический Театр

Кравченко Лариса Васильевна

Заместитель директора-художественного руководителя театра по общим вопросам

Кравченко Л.В. свою трудову діяльність розпочала у 1981 році викладачем факультету громадських професій у Миколаївському державному педагогічному інституті ім. В.Белінського. В театральній галузі сфери культури Миколаєва – з 1994 року: зарахована на посаду завідуючого постановчою частиною Миколаївського обласного театру ляльок. З 1995 року – заступник директора Миколаївського Художнього російського драматичного театру по художньо-постановчій частині, з 1996 року – заступник директора Миколаївського (тепер — Академічного) Художнього російського драматичного театру з загальних питань.

За роки роботи виявила неабиякі фахово-професійні здібності, беззаперечні організаторські, ділові якості, націлені на створення позитивного іміджу театру шляхом налагодження ритмічної та планової роботи хазяйської та адміністративної частини колективу, впровадження в роботу новітніх схем, сучасних технологій, реалізації креативних творчих ідей.

Неоціненним є професійний та особистий внесок Кравченко Л.В. у організацію вкрай складного комплексу робіт з ремонту – реконструкції будівлі театру – пам’ятника архітектури XIX сторіччя у 2002 — 2004 роках. Відремонтована будівля, як і вся територія закладу сьогодні — під пильним наглядом Кравченко Л.В. та доглядом керованою нею хазяйською службою, яка навела лад після ремонтних робіт, старанно підтримує налаштований порядок.

Обіймаючи посаду заступника художнього керівника з загальних питань та опікуючись справами гастрольно-фестивальної діяльності колективу Кравченко Л.В. неодноразово виступала як менеджер поїздок по Україні та за кордон. Одна з найперших підтримала і взяла на себе відповідальність за виконання значної частини роботи під час організації першого в Миколаєві театрального фестивалю, ініційованого керівництвом театру і названого фестивалем Чорноморського клубу «HOMO LUDENS».

Кравченко Л.В. також є відомим у місті та області сценаристом і режисером різноманітних масових театральних заходів, урочистих вечорів, розважальних шоу-програм, вистав-концертів, що проводяться на базі закладу та допомагають позиціонувати трупу театру як колектив не лише драматичний, а майже універсальний, тобто такий, що розвивається одночасно в різних мистецьких напрямках.

Трудова, творча діяльність Кравченко Л.В. дістали схвальну оцінку визначних діячів культури міста Миколаєва та України, про що свідчить велика кількість отриманих грамот, подяк, премій.