Хочу билет Досугова каса

Миколаївський Академічний Художній Російський Драматичний Театр

Провели «Ніч у театрі»

01.11.2018

Провели «Ніч у театрі»
31 жовтня 2018 року в Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі в 6-й раз за останні роки запропонували глядачам провести ніч у театрі. Треба зазначити, що дата залишається традиційною. Час початку заходу в цьому році — 22.00.
Постійні глядачі напевне пам’ятають, як у рамках проекту «Ніч у театрі» раніше було показано виставу «Максималіст» Станіслава Стратієва, свій перфоманс демонстрував театр тіней з Києва «Teulis», у минулому році поціновувачів креативного мистецтва здивували мюзиклом, створеним за мотивами легендарного «Привида опери» (до речі, дія відбувалася у Миколаєві)…
У цьому році театр реалізував проект з назвою «Самоідентифікація». Глядачів розділили на три рівні групи. У кожної був свій провідник — адміністратор. Глядачі по черзі переходили від однієї сценічної локації до іншої, дивлячись 20-ти хвилинні представлення, кожне з яких було присвячено окремій вісі у історії нашої держави.
У фіналі всі зібралися у залі для глядачів. На основній сцені театру виступили артисти з піснею «Жити», пропонуючи присутнім задуматися як саме вони хочуть прожити своє життя. На екрані під час пісні демонструвалося відео з АТО і ООС.

Оригінальний захід «Самоідентифікація» створила постановча група у складі керівника проекту — директора-художнього керівника театру Артема Олександровича Свистуна, режисерів Євгена Володимировича Олійника та Галини Михайлівни Губової, музичного керівника Катерини Олександрівни Мірзоян.

Календар

Январь 2019

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Вс

28
29
30
31

Архіви

Останні новини