Хочу билет Досугова каса

Николаевский Академический Художественный Русский Драматический Театр

Провели «Ніч у театрі»

01.11.2018

Провели «Ніч у театрі»
31 жовтня 2018 року в Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі в 6-й раз за останні роки запропонували глядачам провести ніч у театрі. Треба зазначити, що дата залишається традиційною. Час початку заходу в цьому році — 22.00.
Постійні глядачі напевне пам’ятають, як у рамках проекту «Ніч у театрі» раніше було показано виставу «Максималіст» Станіслава Стратієва, свій перфоманс демонстрував театр тіней з Києва «Teulis», у минулому році поціновувачів креативного мистецтва здивували мюзиклом, створеним за мотивами легендарного «Привида опери» (до речі, дія відбувалася у Миколаєві)…
У цьому році театр реалізував проект з назвою «Самоідентифікація». Глядачів розділили на три рівні групи. У кожної був свій провідник — адміністратор. Глядачі по черзі переходили від однієї сценічної локації до іншої, дивлячись 20-ти хвилинні представлення, кожне з яких було присвячено окремій вісі у історії нашої держави.
У фіналі всі зібралися у залі для глядачів. На основній сцені театру виступили артисти з піснею «Жити», пропонуючи присутнім задуматися як саме вони хочуть прожити своє життя. На екрані під час пісні демонструвалося відео з АТО і ООС.

Оригінальний захід «Самоідентифікація» створила постановча група у складі керівника проекту — директора-художнього керівника театру Артема Олександровича Свистуна, режисерів Євгена Володимировича Олійника та Галини Михайлівни Губової, музичного керівника Катерини Олександрівни Мірзоян.

Календарь

Ноябрь 2018

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Вс

2
arrow_backward
3
arrow_backward
4
arrow_backward

Архивы

Последние новости