Хочу билет Досугова каса

Миколаївський Академічний Художній Російський Драматичний Театр

Новорічні свята у театрі почались!

19.12.2018

Новорічні свята у театрі почались!
18 грудня о 12.00 у нашому театрі розпочався новорічний святковий марафон – відбулася прем’єра казки з новорічною інтермедією «Дванадцять місяців» С.Маршака. Улюблена з дитинства історія про дівчинку, що пішла взимку у ліс шукати проліски і зустріла там біля вогнища усі дванадцять місяців року принесла теплі ностальгічні спогади дорослим, а дітлахам – втіху, адже вистава дуже яскрава, з цікавими персонажами і чарівними новорічними дивами.
Автором ідеї постановки виступив директор-художній керівник театру Артем Олександрович Свистун. Режисер – Андрій Карай. Художник-постановник – Олена Рикусова. Більше про казку та про виконавців ролей дізнаєтесь, якщо знайдете на сторінку нашого сайту, присвячену цій виставі. Відгуки журналістів будуть з’являтися на сторінці «ЗМІ про театр».
Треба зазначити, що першими казку побачили обдаровані діти та діти пільгових категорій Вітовського району. Захід відбувся за ініціативи та підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Вікторівни Москаленко, яка перед початком вистави привітала малечу зі святом.

Календар

Январь 2019

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Вс

28
29
30
31

Архіви

Останні новини