Хочу билет Досугова каса

Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр

Гастрольне турне з військово-патріотичною програмою

21.11.2018

Гастрольне турне з військово-патріотичною програмою

Колектив Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру розпочав гастрольне турне по області з військово-патріотичною програмою – музично-просвітницькою лекцією до Дня Збройних Сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення». Проект створено у рамках реалізації гранту, що був наданий Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації. У ньому, окрім артистів театру, беруть участь артисти Миколаївського міського народного аматорського театру «СТУК» та оркестр окремої артилерійської бригади ім. Олексія Алмазова (начальник військового оркестру – військовий диригент капітан-лейтенант Віталій Мацюк). Художній керівник проекту – Артем Свистун, директор-художній керівник театру.
Військово-патріотичне виховання в усі часи вважалося важливою складовою духовного становлення громадянина. Такий спосіб духовного формування особистості включає вироблення високого ідеалу служіння народові, національної самосвідомості й гідності, потребу зробити свій внесок у долю Батьківщини, готовність до захисту державних кордонів у разі необхідності, передбачає вивчення військової історії України. Сьогодні, коли в Україні має місце збройний конфлікт і триває військове протистояння на Сході країни, яке отримало назву ООС – операція об’єднаних сил, вкрай важливим вважається активізація всіх можливих механізмів військово-патріотичного виховання. Сучасна молодь на прикладах історичних українських військових діячів має бути запевненою у тому, що країна сьогодні потребує нових героїв і нових героїчних вчинків заради Свободи і Незалежності держави, збереження її кордонів.
У програмі, окрім лекційної частини – уривки з вистав Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру «Мойсей» Є.Олійника за І.Франком, «Гайдамаки» М.Васильєвої за Т.Шевченком, сучасні пісні про героїв сьогодення («Браття українці», «Герої не вмирають», «Я прикрию», «Хочу жити без війни», «Морська похідна» та ін.). У якості ведучих виступають Марина Васильєва і Максим Подгайко. Солісти-вокалісти – Анастасія Мезенцева, Олександр Лукін, Анна Лебідь, Денис Потреваєв, Денис Місанчук, Олексій Погребной.
Перший показ відбувся у с.Шевченкове 20 листопада. Наступні покази мають відбутися у м.Снігурівка (22 листопада), с.Чорноморка (23 листопада), м.Вознесенськ (3 грудня), м.Первомайськ (4 грудня).

Календар

лютий 2019

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Нд

25
26
27

Архіви

Останні новини