button-38961

 

РІШЕННЯ  ХУДОЖНЬОЇ  РАДИ
Х-ГО ФЕСТИВАЛЮ «
HOMO LUDENS», ПРИСВЯЧЕНОГО
160-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ  НАРОДЖЕННЯ
ІВАНА ЯКОВИЧА  ФРАНКА

 

 1. Спеціальним Дипломом Оргкомітету «ЗА  ВІРНІСТЬ ПРОФЕСІЇ І ВАГОМИЙ  ОСОБИСТИЙ  ВНЕСОК У  РОЗВИТОК  ВІТЧИЗНЯНОГО СЦЕНІЧНОГО  МИСТЕЦТВА» відзначити -  ЯБЛОНСЬКУ  Галину Гілярівну – артистку Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Народну артистку України; СИМЧИЧА  Зіновія Васильовича – артиста Коломийського академічного театру імені Івана Озаркевича;

 2. Спеціальним дипломом фестивалю відзначити Миколаївський академічний художній російський драматичний театр (директор-художній керівник заслужений діяч мистецтв Микола КРАВЧЕНКО) «За шанобливе ставлення до творчої спадщини Івана Франка та гідне вшанування  ювілею великого письменника»;

 3.Спеціальним дипломом фестивалю відзначити Закарпатський театр драми і комедії«За яскраве сценічне втілення ідеї фестивалю «HomoLudens» - «Людина, що грає» у виставах «Едіт Піаф» та «Украдене щастя» (художній керівник – Євген ТИЩУК)»;

 4. Спеціальним дипломом «За вірність ідеї фестивалю»  відзначити багатолітнього учасника фестивалю Дніпровський молодіжний театр «ВІРИМО» (художній керівник театру – Володимир ПЕТРЕНКО);

 4. В номінації «МИСТЕЦЬКА  НАДІЯ» відзначити: Толю Кравчука за роль Гершка у виставі « BoaConstrictor» Івана Франка Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича;  Крістіну Мочані за роль маленької Едіт у виставі «Едіт Піаф» Закарпатського театру драми і комедії   та творчий колектив Незалежного театрального проекту «Театральна біржа» у виставі « И заплачут… бомжи» (за пьесою М.Горького «На дне»);

 5.В номінації «КРАЩА ЧОЛОВІЧА  РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ» - Володимира КОСОНОГА артиста Дніпровського Молодіжного театру «Віримо» за роль Тіссаферна у виставі «Забыть Герострата» Г.Горіна та Андрія КАЛУКОГЛУ - артиста Незалежного театрального проекта «Театральна Біржа» за роль Луки у виставі« И заплачут… бомжи» (за пьесою М.Горького «На дне»);

 6.В номінації «КРАЩА ЖІНОЧА  РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ» - артистку Анастасію СЕГЕДУ за роль НАСТІ у виставі « И заплачут… бомжи» (за пьесою М.Горького «На дне») Незалежного театрального проекту «Театральна біржа»;

 7. В номінації «КРАЩА ЧОЛОВІЧА  РОЛЬ » Народного артиста Льва СОМОВА за роль Луки у виставі « И заплачут… бомжи» (за пьесою М.Горького «На дне») Незалежного театрального проекту «Театральна біржа» та  Зіновія СИМЧИЧА  – артиста Коломийського академічного театру імені Івана Озаркевича за роль Германа Гольдкремера у виставі «BoaConstrictor» ;

 8. В номінації «КРАЩА ЖІНОЧА  РОЛЬ »  Галину ЯБЛОНСЬКУ – артистку Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, Народну артистку України за роль Олесі Богданівни вистава  Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «САМОТНЯ ЛЕДІ» І.Афанасьєва та  Вероніку ТИЩУК артистку Закарпатського театру драми і комедії  за роль Едіт Піаф у виставі «Едіт Піаф»;

 9. В номінації «ЗА КРАЩИЙ АКТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ»  акторський склад вистави « И заплачут… бомжи» (за пьесою М.Горького «На дне») Незалежного театрального проекту «Театральна біржа» (режисер-постановник – Народний артист України Лев СОМОВ);

 10. В номінації «ЗА КРАЩЕ ПЛАСТИЧНЕ ВИРІШЕННЯ  ВИСТАВИ» - режисера із пластики Ольгу СЕМЬОШКІНУ табалетмейстера Мирославу ВОРОТНЯК увиставі «BoaConstrictor» Івана Франка Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича ;

 11. В номінації «ЗА КРАЩУ МУЗИЧНУ  КОНЦЕПЦІЮ  ВИСТАВИ» - Максима ГОЛЕНКА режисера-постановника вистави «  BoaConstrictor» Івана Франка Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича ;

 13. В номінації « ЗА КРАЩУ СЦЕНОГРАФІЮ» - Олександра СЕМЕНЮКА сценографа вистави «BoaConstrictor» Івана Франка Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича; 

 14. В номінації «ЗА КРАЩІ КОСТЮМИ  ДО  ВИСТАВИ» відзначити художника Олену БОГАТИРЬОВУ  за костюми до вистави  Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «САМОТНЯ ЛЕДІ» І.Афанасьєва;

 15. В номінації « ЗА КРАЩУ РЕЖИСУРУ» визнати переможцями ПЕТРЕНКА Володимира Євгеновича за виставу «Забыть Герострата» Г.Горіна Дніпровського Молодіжного театру «ВІРИМО» та КАНЦЕДАЙЛА  Анатолія Івановича – за виставу «ЗОНА» П.Ар»є Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка;

 16. В номінації «КРАЩА ВИСТАВА ФЕСТИВАЛЮ» відзначено виставу Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «САМОТНЯ ЛЕДІ» І.Афанасьєва (Режисер-постановник – засл.діяч мистецтв України Петро ІЛЬЧЕНКО);

 17. В номінації «КРАЩА МИСТЕЦЬКА  ПОДІЯ  ФЕСТИВАЛЮ» переможницею визнати виставу « И заплачут… бомжи» (за пьесою М.Горького «На дне») Незалежного театрального проекту «Театральна біржа» (режисер-постановник – Народний артист України Лев СОМОВ);

 18. ГРАН-ПРІ  ФЕСТИВАЛЮ ПРИСУДИТИ  ВИСТАВІ « BoaConstrictor» Івана Франка Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича  (Режисер-постановник – Максим ГОЛЕНКО).

 19.Дипломом «За найвищу акторську майстерність» відзначили артиста Академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка (м.Дніпро, Україна) Віктора Гунькіна, заслуженого артиста України, за виконання ролі Баби Прісі у виставі «Зона» П.Ар’є.

20. Дипломом «За найкраще прочитання сучасної драматургії» відзначили колектив Академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка (м.Дніпро, Україна) за виставу «Зона» П.Ар’є (режисер – Анатолій Канцедайло, заслужений діяч мистецтв України).

 

Х-й регіональний відкритий театральний фестиваль

«HOMO LUDENS»

РІШЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ХУДОЖНЬОЇ РАДИ

$1  1.    Дипломом «Надія фестивалю» відзначити наймолодших учасників фестивалю Христину Мочані за виконання ролі Маленької Едіт у виставі «Едіт Піаф» Закарпатського обласного театру драми і комедії та Анатолія Кравчука за виконання ролі Гершко у виставі «Boa constrictor» за І.ФранкомКоломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І.Озаркевича;

$1   2.    В номінації «Краща жіноча роль другого плану» відзначити:

артистку Незалежного  театрального проекту «Театральна біржа»

(м.Київ) Анастасію Сегеда за роль Насті у виставі «И заплачут бомжи» за п’єсою М.Горького «На дне»;

$1   3.    В номінації «Краща чоловіча роль другого плану» відзначити:

артиста Володимира Косонога за роль Тіссаферна у виставі «Забыть Герострата!» Г.Горіна Молодіжного театру «Верим!» (м.Дніпро);

$1  4.    В номінації «Краща жіноча роль» переможницею визнати народну артистку України Галину Яблонську за роль Лесі Богданівни у виставі «Самотня леді» І.Афанасьєва Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка (м.Київ);

$1  5.    В номінації «Краща чоловіча роль» переможцем визнати Тараса Шевченка за роль Герострата у виставі «Забыть Герострата!» Г.Горіна Молодіжного театру «Верим!» (м.Дніпро);

$1  6.    В номінації «За краще пластичне рішення і вдалу постановку батальних сцен» перемогу присудити балетмейстеру Дар’ї Крахмаленко і постановнику сценічного бою Олександру Павліну за роботою над виставою «И заплачут бомжи» за п’єсою М.Горького «На дне» Незалежного театрального проекту «Театральна біржа» (м.Київ);

$1  7.    У спеціальній номінації «Вдале хореографічне вирішення та виконання ролі Постаті у білому» перемогу присудити балетмейстеру Мирославі Воротняк за роботу над виставою «Boa constrictor» за І.Франком Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І.Озаркевича;

$1   8.    У спеціальній номінації «За достовірне втілення історичної постаті» перемогу присудити Вероніці Тищук за роль Едіт Піаф у виставі «Едіт Піаф» Закарпатського обласного театру драми і комедії;

$1   9.    В номінації «За кращу сценографію» відзначити Марію Ткаченко за сценографічне вирішення вистави «Забыть Герострата!» Г.Горіна Молодіжного театру «Верим!» (м.Дніпро);

$1  10.В номінації «За створення оригінального акторського гриму» відзначити гримера Юлію Лисенко за роботу у виставі «И заплачут бомжи» за п’єсою М.Горького «На дне» Незалежного  театрального проекту «Театральна біржа» (м.Київ);

$1   11.В номінації «За кращий акторський дует» відзначити актрису Тетяну Курта за роль Насті, дружини селянина Олекси Бабича, та Людмилу Лайкову за роль Насті Калинич, дружини селянина Калинича у виставі «Украдене щастя» за І.Франком Закарпатського обласного театру драми і комедії;

$1  12.В номінації «За кращий акторський ансамбль» відзначити колектив акторів-учасників вистави «И заплачут бомжи» за п’єсою М.Горького «На дне» Незалежного  театрального проекту «Театральна біржа» (м.Київ);

$1  13.В номінації «За кращу режисуру» відзначити народного артиста України Льва Сомова за виставу «И заплачут бомжи» за п’єсою М.Горького «На дне» Незалежного  театрального проекту «Театральна біржа» (м.Київ);

$1  14.Кращою виставою фестивалю визнати виставу «И заплачут бомжи» за п’єсою М.Горького «На дне» Незалежного  театрального проекту «Театральна біржа», м.Київ (режисер – народний артист України Лев Сомов);

$    15.Спеціальним дипломом «За громадську позицію та вдало обрану літературну-сценічну форму для  втілення просвітницької місії фестивалю» журі відзначило колектив постановників та учасників вистави «І.Франко – митець і громадський діяч» за сценарієм Марини Васильєвої (режисери – Василь Цимбал і Віталій Манжелій) Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру;

$1  16. Спеціальним дипломом «За творчий пошук і вдале долучення до святкування 160-річчя від дня народження Івана Франка» журі відзначило колектив постановників та учасників вистави «Незгоєні рани кохання» (режисер – Руслан Коваль) Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

$1  17.Спеціальним дипломом «За краще акторське перевтілення» відзначити артиста Академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка (м.Дніпро, Україна) Віктора Гунькіна, заслуженого артиста України, за виконання ролі Баби Прісі у виставі «Зона» П.Ар’є